خرید لرزه گیر لاستیکی مهاردار

 لرزه گیر لاستیکی مهاردار به عنوان یک جزء ساختاری برای انتقال گشتاور در حین انجام میرایی ارتعاش پیچشی خط محرکه مورد  استفاده  قرار می گیرد. محفظه لرزه گیر لاستیکی مهاردار، دارای یک حفره مهر و موم شده حلقه ای و یک وزن اینرسی حلقوی است که به صورت چرخشی در حفره در یک رابطه غیر متصل، متحدالمرکز و لغزنده با حفره محفظه نصب شده است. فاصله ای بین وزن اینرسی و محفظه کاملاً احاطه کننده وزن اینرسی وجود دارد.ممکن است یک مایع چسبناک یا یک نوع بلبرینگ فضای خالی را اشغال کند. فاصله به عنوان واسطه ای برای کاهش ارتعاشات پیچشی و نویز عمل می کند. این سیستم همچنین شامل وسایل نصب است که حرکت طولی و جانبی بین شفت ها را محدود می کند.برای خرید هر کدام از انواع لرزه گیر لاستیکی مهاردار با مشاورین ما در فدک نو تماس بگیرید.

قیمت لرزه گیر لاستیکی مهاردار

قیمت لرزه گیر لاستیکی مهاردار با توجه به جنس و ابعاد آن مختلف می باشد. تمامی قیمت ها در منوی سایت فروشگاه درج گردیده است که می توانید به آن مراجعه نمایید و از قیمت ها مطّلع شوید.

 

انواع لرزه گیر لاستیکی مهاردار

لرزه گیر لاستیکی مهاردار زرد

لرزه گیر لاستیکی مهاردار زرد یکی از محصولات لرزه گیر لاستیکی مهاردار است که به مهار کردن لرزش و ارتعاش قطعه های داخلی دستگاه کمک می کند. لرزه گیر لاستیکی مهاردار زرد در سایزهای مختلفی موجود می باشد که شما می توانید با توجه به ابعاد درخواستی خود اقدام به خرید نمایید

لرزه گیر لاستیکی مهاردار آبی

لرزه گیر لاستیکی مهاردار آبی در بخش صنعت تاسیسات مورد استفاده زیاد قرار می گیرد به گونه ای که در پالایشگاه ها، صنایع گاز، نفت و نیروگاه ها استفاده می شود. انتخاب لرزه گیر لاستیکی مهاردار آبی و استفاده کردن از آن طبق نظر مشاوران انجام می گیرد.

لرزه گیر لاستیکی مهاردار قرمز

لرزه گیر لاستیکی مهاردار قرمز در صنایع و کارخانه هایی مانند پالایشگاه های نفت، کارخانه های پتروشیمی و نساجی ها که نیاز به کنترل ارتعاش صنعتی داشته باشد مورد استفاده قرار می گیرد و با کنترل کردن تلفات سیستم را کاهش می دهد و موجب افزایش یافتن راندمان و کاهش یافتن هزینه ها می گردد.

لرزه گیر لاستیکی مهاردار آبی- قرمز

ویژگی ها و خصوصیات لرزه گیر لاستیکی مهاردار آبی- قرمز  زیاد می باشد که در اینجا به چند مورد اشاره می کنیم.

در خطوط لوله به خاطر وجود پمپ، کمپرسور و ….. به علت حرکات داخلی به لوله ها لرزشی ایجاد می شود که وجود لرزه گیر لاستیکی مهاردار آبی- قرمز این لرزش را کاهش می دهد .

لرزه گیر لاستیکی مهاردار آبی- قرمز فشار هوا و دمای محدود را تحمل می کند.

لرزه گیر لاستیکی مهاردار آبی- قرمز از انتقال جریان الکتریکی جلوگیری می کند.

کاربرد لرزه گیر لاستیکی در صنایع غذایی، نفت، تاسیساتی، فولادی و… می باشد.

لرزه گیر لاستیکی مهاردار سفارشی

لرزه گیر لاستیکی مهاردار سفارشی زمانی که ابعاد، سایز، نوع سیال و فشار و دمای آن طبق استاندارد مشخص نشده باشد در پروژه های صنعتی و دستگاه های تحت فشار قابل استفاده می باشد.

 

اطلاعات فنی لرزه گیر لاستیکی مهاردار

در مقایسه با موتورهای چهار زمانه، موتورهای تک سیلندر دو زمانه دارای ویژگی های اینرسی کوچک، سرعت چرخش بالا و محدوده فرکانس تحریک گسترده هستند. با این حال، لرزش ساختاری و سر و صدای تولید شده توسط موتور دو زمانه بسیار شدید است. از این رو لازم است لرزش و صدای موتور تک سیلندر دو زمانه کاهش یابد .

بر اساس تئوری طراحی سیستم نصب موتور، فرکانس تحریک، جهت و بزرگی یک موتور تک سیلندر دو زمانه تحلیل می‌شود. بر اساس تجزیه و تحلیل حساسیت متغیرهای طراحی سیستم نصب، فرکانس طبیعی سیستم نصب به عنوان هدف استفاده می شود و سختی سه جهته سیستم نصب به عنوان متغیرهای طراحی برای مسئله بهینه سازی در نظر گرفته می شود. مدل بهینه سازی با روش برنامه ریزی درجه دوم متوالی حل می شود. نتایج نشان می دهد که حداکثر فرکانس سیستم نصب پس از بهینه سازی کمتر از 1/2 فرکانس تحریک است و اثر انزوا حاصل می شود.

لرزه گیر لاستیکی مهاردار

مزایای لرزه گیر لاستیکی مهاردار

به حداقل رساندن آسیب ناشی از لرزش

هنگام استفاده در صنعت خودرو، استفاده از لرزه گیر لاستیکی مزایای زیادی دارد، از جمله بهبود ایمنی و راحتی هنگام رانندگی، به حداقل رساندن صدا و آسیب ناشی از کاهش لرزش. ارتعاشات مکرر می تواند منبع آسیب به سیستم های تعلیق باشد و به تضعیف این نوع سیستم و ساختار اطراف کمک کند. لرزه گیر لاستیکی برای جلوگیری از این اتفاق عمل می کند و ارتعاشات و آسیب ناشی از آن را به حداقل می رساند.

عمر طولانی

لرزه گیر لاستیکی را می توان بهینه سازی و تنظیم کرد تا ویژگی های سختی خاصی را در جهات مختلف ارائه دهد. لرزه گیرهای لاستیکی خودرو همچنین می‌توانند از طریق حرکات پیچشی و مخروطی شکلی که دیگر محصولات ضد لرزش قادر به انجام این کار نباشند، ایجاد کنند. لرزه گیر لاستیکی معمولا در یک محفظه فشرده می شود و در نتیجه نیاز به استفاده از مکانیسم های ثابت جداگانه را از بین می برد. با این حال، در صورت لزوم، فلزات داخلی مرکزی را می توان در طراحی گنجاند تا با استفاده از پیچ و مهره، فلز داخلی را به سازه های اطراف آن تثبیت کند.

بهبود ایمنی و راحتی

لرزه گیر لاستیکی نقش مهمی در ایمنی و راحتی وسیله نقلیه در هنگام رانندگی ایفا می کند، که برای موقعیت یابی و تراز کردن اجزای سیستم تعلیق و فرمان استفاده می شود. اینها شامل ضربه گیرها، میله های نوسانی، پیوندهای کنترلی و میله های پیچشی هستند. لرزه گیرهای لاستیکی باید در شرایط خوبی باشند تا از سایش سریع لاستیک ها و فرمان یا مشکلات شکستگی جلوگیری شود.

لرزه گیر لاستیکی مهاردار قبل از متعادل کردن خط محرکه خودرو، متعادل شده و به وسیله نقلیه مونتاژ می شوند. این منجر به تعادل مؤثرتر خط محرکه می شود.

اندازه و شکل لرزه گیر لاستیکی مهاردار بسته به مشخصات هر خط محرکه وسیله نقلیه خاصی قابل تغییر است.

معایب لرزه گیر لاستیکی مهاردار

این سیستم دارای چندین معایب است. یکی از معایب این است که بدنه چرخشی یک جزء اضافی است که باید به محور چرخان اضافه شود. به عبارت دیگر، هیچ هدفی جز یک دستگاه میرایی ارتعاشی ندارد. بنابراین، نیاز به مونتاژ اضافی دارد و فضای بیشتری را در امتداد خط حرکت خودرو اشغال می کند.

لرزه گیر لاستیکی مهاردار به افزایش کلی در وزن وسیله نقلیه کمک می کنند، در نتیجه مصرف سوخت را کاهش می دهند.

لرزه گیر لاستیکی مهاردار دشواری بیشتری در ایجاد تعادل در خط محرکه ایجاد می کنند.

لرزه گیر لاستیکی مهاردار نیاز به مونتاژ اضافی دارند.

با توجه به مطالب ارائه شده در بالا، لرزه گیر لاستیکی مهاردار دارای ویژگی ها، کاربرد و ابعادهای مختلفی می باشد که شما می توانید با توجه به ابعاد درخواستی خود به منوی سایت فدک نو مراجعه نمایید و آن را به سبد خرید خود اضافه نمایید. در صورت راهنمایی بیشتر می توانید از طریق راه های ارتباطی درج شده با ما در ارتباط باشید. برای خرید لرزه گیر آکاردئونی نیز می توانید وارد صفحه زیر شوید.

خرید لرزه گیر آکاردئونی