خرید اتصالات پلی اتیلن جوشی

به جهت وصل کردن دو لوله به هم می توان اقدام به خرید اتصالات پلی اتیلن جوشی کرد. اتصالاتی که از جنس پلی اتیلن می باشد. آنچه که در بین لوله ها برای مصارف مختلف مطرح است لوله های پلی اتیلن است. برای اتصال این لوله ها به هم صرفا به جوشش از نوع پلی اتیلن نیاز است. برای خرید هر کدام از انواع اتصالات پلی اتیلن جوشی از اتصالات پلیمری با مشاورین ما در فدک نو تماس بگیرید.

درپوش موقت پلی اتیلن جوشی

درپوش تست پلی اتیلن جوشی

فلنج پلی اتیلن جوشی

سه راهی دو طرف پلی اتیلن جوشی

چهارراه پلی اتیلن جوشی

دریچه بازدید پلی اتیلن جوشی

سه راهی بازدید پلی اتیلن جوشی

سه راهی مساوی پلی اتیلن جوشی

موفه پلی اتیلن جوشی

سیفون پلی اتیلن جوشی

تبدیل پلی اتیلن جوشی

زانو پلی اتیلن جوشی

قیمت اتصالات پلی اتیلن جوشی

از آنجا که نیاز به اتصالات پلی اتیلن جوشی زیاد است قیمت آن برای متقاضیان مهم است. مشتریان اتصالات پلی اتلین جوشی تمایل دارند قبل از هر چیزی قیمت این محصول را بدانند برای آگاهی از قیمت های روز اتصالات پلی اتیلن جوشی می توانید به وب سایت فدک نو مراجعه، و از قیمت ها مطلع شوید.

انواع اتصالات پلی اتیلن جوشی

با توجه به این که لوله ها مصارف مختلفی دارند برای هر کدام از آن نیز اتصالات پلی اتیلن مخصوص وجود دارد، همین مورد سبب شده که شاهد انواع اتصالات پلی اتیلن جوشی در مراکز فروش باشیم.یک نوع از اتصالات پلی اتیلن به وسیله پیچ انجام می شود به این‌صورت که محل اتصال با پیچ های مختلف به هم وصل می شود نوع دیگر اتصالات پلی اتیلن در صنعت کاشت و کشاورزی مرسوم است که در آن لوله های انتقال آب به وسیله پلی اتیلن به هم جوش خواهند خورد.

زانو پلی اتیلن جوشی

زانو پلی اتیلن جوشی محل اتصال دو لوله هم اندازه می باشد که زانو پلی اتیلن جوشی در وسط آن قرار دارد. این محصول قابل تهیه به صورت اینترنتی در وب سایت فدک نو می باشد.

تبدیل پلی اتیلن جوشی

در برخی از زمان نیاز است که دو لوله غیر هم اندازه و با ابعاد مختلف را به هم وصل کرد در این شرایط از تبدیل پلی اتیلن جوشی می توان استفاده کرد.

سیفون پلی اتیلن جوشی

بیشترین کاربرد سیفون پلی اتلین جوشی در بخش فاضلاب است. این محصول از نظر وزنی، دارای وزن بسیار کمی بوده همچنین شیوه اتصال  راحتی نیز دارد. به این صورت که برای متصل کردن سیفون پلی اتیلن جوشی نیاز به تخصص زیاد و ابزار های پیشرفته نیست.

موفه پلی اتیلن جوشی

در برخی موارد ممکن است لوله های فاضلاب در اثر شرایط مختلف از حالت و شکل اولیه خود خارج شده و این تغییر حالت باعث کاهش کارایی لوله های فاضلاب شود در این شرایط موفه پلی اتیلن جوشی به عنوان یک واسطه عمل کرده و مانع از بروز چنین مشکلاتی در لوله ها می شود.

سه راهی پلی اتیلن جوشی

همانطور که از اسم سه راهی پلی اتیلن جوشی می توان فهمید، قابلیت اتصال سه لوله به هم برای سه مسیر متفاوت را خواهد داشت. قطعا هم در محیط های مسکونی و هم در محیط های سازمانی به سه راهی پلی اتیلن جوشی نیاز است.

دریچه بازدید پلی اتیلن جوشی

با استفاده از دریچه بازدید پلی اتیلن جوشی می توان لوله های موجود را مورد بازرسی قرار داد و سعی بر چک کردن مداوم آن ها کرد. از آن جایی که ممکن است در لوله ها گرفتگی ایجاد شود، دریچه بازدید پلی اتیلن جوشی این مشکل را بر طرف خواهد کرد.

چهارراه پلی اتیلن جوشی

برخی از سیستم های آبیاری و یا سیستم های انتقال آب نیاز به انشعاب هایی بیشتر از دو الی سه مسیره است به همین دلیل در این شرایط اقدام به استفاده از چهار راه پلی اتیلن جوشی خواهد شد که چهار لوله را به هم وصل و به چهار مسیر متفاوت هدایت می کند.

درپوش پلی اتیلن جوشی

در زمانی که نیاز باشد یک لوله در قسمت پایانی بسته شود از درپوش پلی اتیلن جوشی می توان استفاده کرد.

مشخصات فنی اتصالات پلی اتیلن جوشی

مشخصات فنی اتصالات پلی اتیلن جوشی  نوع کاربرد آن ها را مشخص می کند به این صورت که اتصالات پلی اتلین جوشی با مشخصه وزن سبک برای انتقال در یک بخش و اتصالات پلی اتیلن جوشی با جنس متمایز در بخش دیگر مورد استفاده قرار خواهد گرفت.

 

کاربرد اتصالات پلی اتیلن جوشی

از اتصالات پلی اتیلن جوشی برای لوله های متنوع انتقال، استفاده می شود.از آنجایی که برای رساندن آب از یک منطقه به منطقه دیگر نیاز به لوله است و لوله هایی که به کار گرفته می شوند عموما پلی اتیلن هستند به همین دلیل اتصالات جوشی پلی اتیلن برای این لوله ها بسیار پر کاربرد است. با توجه به این که برای منتقل کردن گاز از مرکز به بخش های دیگر نیاز به لوله های مقاوم وجود دارد که اتصالات آن نیز قابل اعتماد باشد پلی اتیلن یک انتخاب مناسب برای این کار است.

مزایای اتصالات پلی اتیلن جوشی

مهمترین مزیت هایی که اتصالات پلی اتیلن جوشی دارد این است که خیال مصرف کننده از محل اتصال راحت بوده و دیگر نیاز به دغدغه ناشی از نشت مواد از درون لوله ها وجود ندارد.

معایب اتصالات پلی اتیلن جوشی

هر چیزی با توجه به مزیت هایی که دارد قطعا یک سری از معایب را نیز دارا می باشد اما به  دلیل تعدد بیشمار مزیت ها، معایب اتصالات پلی اتیلن جوشی کمتر به چشم می آید. یکی از معایب و یا ضعف هایی که این نوع از اتصالات دارند این است که قابل خوردگی و زدگی می باشند و باید با احتیاط با آنها رفتار کرد، دومین مورد می تواند حساسیت این لوله ها به نور شدید و مستقیم خورشید به دلیل وجود اشعه های مختلف در آن باشد. هر چه دما افزایش یافته و حرارت زیاد شود توانایی و قدرت این نوع اتصالات نیز کمتر خواهد شد.