خرید فلنج جوشی

برای خرید هر کدام از فلنج جوشی با مشاورین ما در فدک نو تماس بگیرید.

فلنج جوشی

یکی از شیوه‌‌های اتصال دادن شیرآلات و لوله‌ها به یک دیگر فلنج جوشی است. بهتر است بدانید فلنج‌ها از جمله قطعاتی هستند که به حالت دیسک بوده و غالباً به شکل جفتی از طریق پیچ و مهره هر یک از قطعات به دیگری وصل می شوند. فلنج‌ها به راحتی باز شده و به منظور فشار بالا و پایین گزینه خوبی به نظر می آیند.

 

قیمت فلنج جوشی

حتماً شما هم می‌دانید هر چیزی که در بازار وجود داشته باشد قیمت خاصی برای آن محاسبه می‌ شود بنابراین باید بدانید قیمت فلنج جوشی از جمله مواردی است که برای محاسبه آن پارامتر‌های گوناگون را مورد بررسی قرار می‌ دهند تا به قیمت فلنج جوشی دست یابند. برای اطلاع از قیمت دقیق و آنلاین انواع فلنج جوشی با شماره های درج شده در سایت تماس بگیرید.

 

انواع فلنج جوشی

انواع فلنج جوشی متعدد است و از مهم‌ ترین انواع فلنج جوشی می‌ توان به مواردی همچون فلنج اسلیپون، فلنج گلودار جوشی، فلنج جوشی ساکت، فلنج کور را نام برد.

 

فلنج جوشی گلودار – لبه دار

فلنج جوشی گلودار – لبه دار یکی از انواع فلنج جوشی است. بهتر است بدانید فلنج جوشی گلودار – لبه دار در دمای پایین و فشار بالا مورد استفاده قرار می‌ گیرد. افزون بر آن هنگامی که بار نوسانی و همچنین بار ارتعاشی بر روی سیستم تاثیر زیادی می‌ گذارد از این نوع فلنج جوشی استفاده می‌ کنند.

 

فلنج جوشی اسلیپون

به طور کلی فلنج جوشی در مقایسه با سایر فلنج‌ها دارای جوش داخلی بیشتری است. به طور معمول از فلنج جوشی اسلیپون در سیستم‌های معمولی استفاده می کنند و از آنجایی که نصب آسانی دارد اما مقاومت آن در برابر فشار‌های درونی و در مقابل خستگی نسبت به گردن دار کمتر است.

 

فلنج جوشی ساکت ولد

فلنج جوشی ساکت ولد یکی از انواع فلنج جوشی محسوب می شود که در حقیقت دارای یک برآمدگی درون خود است که در واقع مکان قرار گرفتن لوله است. فلنج جوشی ساکت ولد را بایستی هم از قسمت درونی و هم از قسمت بیرونی جوشکاری کنید. در صورتی که جوشکاری از قسمت درونی صورت گیرد بنابراین بر میزان مقاومت آن در مقابل خستگی و همچنین مقاومت استاتیکی آن افزوده خواهد شد.

 

فلنج جوشی کور

فلنج جوشی کور از جمله اتصالات صنعتی محسوب می‌ شود که اکنون توانسته کارایی زیادی در صنایع گوناگون به دست آورد. فلنج جوشی کور به حالت یک صفحه گرد که در اطراف آن یکسری سوراخ هایی موجود است طراحی و تولید می گردد و همواره جهت مسدود سازی مسیر جریان سیال کارایی خود را نشان می دهد.

 

فلنج جوشی پلی اتیلن

فلنج جوشی پلی اتیلن معمولاً در لوله کشی‌ها مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع از فلنج به عنوان یکی از تجهیزات مهم به منظور به وجود آوردن اتصالات هریک از لوله‌ها به یکدیگر کاربرد دارد. فلنج جوشی پلی اتیلن با توجه به عملیات ریخته گری، ماشین کاری قطعات و همچنین قالب گیری تولید می شود.

فلنج جوشی

مشخصات فنی فلنج جوشی

آگاهی نسبت به مشخصات فنی فلنج جوشی بسیار اهمیت دارد. بهتر است بدانید فلنج‌ها به لحاظ متریال، کلاس‌های جوشکاری، مقاومت فشار و مقاومت حرارتی بایستی یکسری از استاندارد‌ها را مد نظر قرار دهند؛ همچنین مشخصات فنی فلنج جوشی به هنگام خرید به شما بسیار کمک خواهد کرد.

 

کاربرد فلنج جوشی

کاربرد فلنج جوشی در کارخانجات، صنایع و تاسیسات بسیار زیاد است به عنوان مثال از جمله کاربرد‌های فلنج می‌ توان به تغییر متریال در لوله ها، اتصال یافتن لوله به ابزارآلاتی همچون کمپرسور، مخازن تحت فشار و پمپ‌ها اشاره نمود.

 

موارد مصرف فلنج جوشی

به خاطر داشته باشید که موارد مصرف فلنج جوشی بسیار زیاد است تا جایی که در صنایع گوناگون از فلنج جوشی استفاده می کنند. همچنین از دیگر موارد مصرف فلنج جوشی می توان گفت فلنج یکی از شیوه‌های بسیار تاثیرگذار به منظور متصل ساختن پمپ ها، دریچه‌ها و لوله‌ها است که در حقیقت بیشترین کاربرد آن در صنایع پتروشیمی و شیمیایی است.

 

برند فلنج جوشی

به طور کلی به منظور تولید محصولات بیشتر همواره شاهد برند فلنج جوشی هستیم. از مهم ترین برند فلنج جوشی می‌ توان به فلنج جوشی مشهد، فلنج جوشی ملسی، فلنج جوشی ماشین سازی اراک و غرب اشاره نمود.

 

استاندارد فلنج جوشی

در رابطه با استاندارد فلنج جوشی باید بگوییم که این مسئله بسیار مهم است و به هنگام خرید حتماً باید به استاندارد فلنج جوشی دقت شود. مهم ترین استاندارد فلنج جوشی ASME است که با توجه به آن فلنج دسته بندی می گردد.

 

سطح فلنج جوشی

سطح فلنج جوشی یکی از موارد بسیار مهم است که به شما در زمان خرید برای یک انتخاب خوب کمک بسیاری می‌ کند؛ بنابراین بهتر است نسبت به سطح فلنج جوشی نیز اطلاعات مورد نیاز را به دست آورید.

 

سخن پایانی

دقت داشته باشید که از جمله محصولات فولادی که در بازار‌های جهانی به افراد معرفی می گردد فلنج است. در حقیقت فلنج جوشی برای اتصالات گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. همانگونه که قبلا هم بیان شد فلنج یکی از ابزارآلات و حلقه هایی است که معمولاً به شکل دایره‌‌ای است و از دلایل اساسی به کار گیری فلنج هنگامی است که آنگاه که به داخل لوله وارد می گردد در حقیقت موجب مسدود کردن لوله شده و در نهایت منجر به اتصالاتی بسیار محکم هر یک از لوله‌ها به دیگری خواهد شد.