خرید شیرآلات صنعتی برنجی

به طور کلی در صنعت شیرآلات، جنس آلیاژ به کار رفته در این محصولات، بیشتر از برنج یا سرب خشک به تولید می رسند و فقط روکش های ظاهری آن ها است که سبب تمایز و اختلافات ظاهری دراین محصولات می گردد.  باید توجه داشته باشید که در بین این دو جنس، برنج از سرب عملکرد نسبتاً بهتری دارد؛ چون سرب خشک بعد از گذشت مدتی، به خورد آب رفته و در صورت استفاده از شیر به عنوان شیر آب نوشیدنی به سلامت مصرف‌کنندگان آسیب رسانده و خطر دارد. علاوه بر آن شیرآلات ساخته شده از آلیاژ سرب خشک، شکننده تر هستند و در مقایسه با شیرآلات صنعتی برنجی خیلی زودتر پوسیده شده و از بین می روند.برای خرید هر کدام از شیرآلات صنعتی برنجی با مشاورین ما در فدک نو تماس بگیرید.

شیر مینی والو برنجی

شیر ماشین لباسشویی برنجی

شیر پیسوار برنجی

شیر شلنگی برنجی

شیر بالانس برنجی

شیر فشار شکن برنجی – چک ولو

شیر آتش نشانی برنجی

شیر گازی برنجی – بال ولو

شیر صافی برنجی

شیر یکطرفه برنجی / شیر خودکار برنجی

شیر سوزنی برنجی

شیر فلکه کشویی برنجی

شیرآلات صنعتی برنجی

یکی از پرکاربرد ترین و پرطرفدارترین شیرآلات صنعتی که اکثر متقاضیان این محصول را مورد استفاده قرار می‌دهند؛شیرآلات صنعتی برنجی شناخته شده است. معمولاً اتصال شیرآلات صنعتی برنجی به شکل دنده ای انجام شده و اکثر این محصولات به صورت تو پیچ رزوه خواهند شد. در صورت به کارگیری صحیح و به جا از شیرآلات صنعتی برنجی امکان طولانی تر شدن عمر سیستم پایپینگ و موتورخانه افزایش خواهد یافت.

راهنمای خرید شیرآلات صنعتی برنجی

اگر هدفتان کنترل و تنظیم لوله های آبگرم در منزل و سایر مکانهای نیازمند به شیر آبگرم است، توصیه می شود شیر های برنجی را مورد استفاده قرار دهید. چرا که آلیاژ و مواد موجود در این محصولات، در مقابل گرما از مقاومت بسیار بالایی برخوردار بوده و گزینه ی بسیار خوبی خواهد بود. 

اگر اندازه دقیق و شکل ظاهری قطعات شیرآلات برای شما حائز اهمیت است و می خواهید در یک پروژه خاص این شیرآلات را مورد استفاده قرار دهید،سعی کنید از شیرآلات صنعتی برنجی خریداری نمایید. چرا که این محصولات از استحکام و مقاومت بسیار زیادی برخوردار بوده و مانع از نشت آب خواهد شد.

برای خرید شیرآلات صنعتی برنجی با توجه به نیاز خود سعی کنید این محصول را از سایت های اینترنتی معتبر خریداری نموده و از مشاوران آنها مشاوره بگیرید.

لیست قیمت شیرآلات صنعتی برنجی

عوامل گوناگونی در تعیین قیمت شیرآلات صنعتی برنجی تاثیرگذار است. به طور مثال: برند شیرآلات تولید شده و اینکه این محصول از گونه های تولید داخلی و خارجی آن است توانسته در قیمت شیرآلات صنعتی برنجی موثر واقع شود. علاوه بر آن رعایت استانداردهای لازم جهت تولید این محصول در تعیین نرخ آن تاثیر گذاشته است. با توجه به اینکه شیرآلات صنعتی برنجی در چه فعالیتی و نوع کاربرد آن نیز دارای قیمت های متفاوت است.

شیرآلات صنعتی برنجی

انواع شیرآلات صنعتی برنجی

شیرآلات صنعتی برنجی با توجه به نوع کاربرد در گونه های متنوعی طراحی شده و به تولید می‌رسند. در ادامه این مقاله انواع گوناگون شیرآلات صنعتی برنجی را نام برده و به صورت مختصر توضیحاتی را در رابطه با آن برای شما ارائه می دهیم.

شیرفلکه کشویی برنجی:

این محصول بیشتر به منظور کنترل جریان مایع مورد استفاده قرار می گیرد.

شیر یکطرفه – شیر خودکار برنجی:

شیرهای یکطرفه برنجی معمولاً به منظور جلوگیری از جریان برگشتی مایع به کار برده می شود.

شیر صافی برنجی:

شیر صافی برنجی معمولاً به منظور فیلتراسیون سیال خط به کار برده می شود.

شیر سوزنی – کف فلزی برنجی:

به طور معمول شیر سوزنی برنجی به منظور تنظیم و قطع و وصل نمودن جریان مایع مورد استفاده قرار می گیرد.

شیر فشار شکن برنجی:

شیرهای برنجی فشار شکن اکثرا با هدف پیشگیری از تولید فشار بسیار زیاد در سیستم‌های جریان سیال به کار برده می شود.

شیر تخلیه هوا برنجی:

به طور معمول در صنعت خطوط سیال و سیستم های جریان مایع، یک مقدار هوا و یا گاز های دیگر موجب ایجاد اختلال در جریان صحیح سیال و عدم عملکرد صحیح پمپ ها و اینگونه مشکلات ‌می‌شود، لذا برای فعالیت درست و صحیح این جریانات، بایستی هوای اضافی موجود در آن خارج گردد و این کار به واسطه ی شیر تخلیه هوای برنجی امکان پذیر خواهد بود.

شیر آتش نشانی برنجی:

شیرهای برنجی آتش نشانی همانگونه که از اسم آن پیداست در شرایط آتش سوزی و حریق مورد استفاده قرار می گیرد.

شیر گازی برنجی:

شیرهای برنجی گازی برای قطع و وصل نمودن جریان گاز به کار برده می‌شوند.

شیر بالانس برنجی:

یکی دیگر از شیرآلات صنعتی برنجی که به منظور همسان سازی فشار آب در سیستم های لوله کشی مورد استفاده قرار می گیرد، شیر بالانس برنجی معرفی شده است.

شیر شلنگی برنجی:

شیرهای شلنگی برنجی، معمولاً به منظور باز و بسته کردن جریان آب در محیط های باز ز مورد استفاده قرار می گیرد.

شیر پیسوار برنجی:

شیر پیسوار برنجی اغلب با هدف تنظیم و کنترل میزان فشار جریان آب سرد و گرم به کار برده می شود.

شیر ماشین لباسشویی برنجی:

با توجه به اینکه شیر ماشین لباسشویی از آلیاژ برنج ساخته شده است، ضمن برخورداری از کیفیت و مرغوبیت فوق العاده،ساخت آن در اندازه های کوچک امکان نصب این محصول را در فضای پشت ماشین لباسشویی فراهم نموده است.

شیر مینی ولو برنجی:

شیر مینی ولو برنجی یکی از گونه های پرکاربرد شیرآلات صنعتی برنجی در صنایع مختلف است. این محصول بیشتر در صنایع کشاورزی و سیستم های حرارتی موتورخانه ها و سایر سیالات مایع غیر خورنده مورد استفاده قرار می گیرد. علاوه بر آن در صنایع لوله کشی و خطوط انتقال نفت و سرویس‌های بهداشتی پنوماتیکی از دیگر کاربردهای این محصول مفید می باشد.

شیر کنترلی اطمینان:

یکی از پرکاربردترین شیرآلات صنعتی برنجی شیر کنترل اطمینان و یا فشار شکن است که در کلیه سیستم های هیدرولیک مورد استفاده قرار می گیرد. شیرهای کنترلی اطمینان به طور معمول در قسمت خروجی پمپ ها تعبیه شده و نصب می شوند.هدف از نصب این نوع شیرها حفاظت از پمپ و سایر قطعات سیستم در برابر افزایش فشار گفته شده است.

شیر کنترلی هواگیری:

شیر کنترلی هواگیری به دو شکل دسترسی و یا اتوماتیک هوای ایجاد شده در لوله ها پمپ ها کالکتور ها و رادیاتور ها را تخلیه نموده و اصطلاح هواگیری می کند.

مشخصات فنی شیرآلات صنعتی برنجی

شیرآلات صنعتی برنجی براساس استاندارد و الزامات بازرسی ISIRI 3664 و ISIRI 4047 به تولید می رسد. شیرهای برنجی به وسیله آلیاژ برنجی بدون سرب ساخته می‌شوند.ساخت این شیرها با توجه به کاربرد آنها، متناسب با فشارهای فعالیت جریان ۱۰ بار تا ۴۰ بار امکان پذیر است. شیرآلات صنعتی برنجی معمولاً در اندازه‌های ۱.۴ تا ۶ اینچ به تولید می رسند.

شیرآلات صنعتی برنجی

کاربرد شیرآلات صنعتی برنجی

شیرآلات صنعتی برنجی به خاطر خصوصیات فیزیکی فوق العاده ای که دارند، در صنایع و خطوط لوله کشی بیمارستانها، هتل ها، مدارس، سیستم های پزشکی و غیره مورد استفاده قرار می گیرند. اما پرکاربردترین شیرآلات صنعتی برنجی در سیستم های پایپینگ موتورخانه ها و ساختمان ها عنوان شده است.

مزایای شیرآلات صنعتی برنجی

از جمله فواید شیر آلات برنجی این است که این محصولات بسیار مستحکم بوده و در مقابل عوامل متاثر، دچار خوردگی و زنگ زدگی نخواهند شد. به همین خاطر در مقایسه با نمونه های مشابه از طول عمر بیشتری برخوردارند. علاوه بر آن قابلیت نصب آسان این محصول در خطوط لوله کشی و مطابقت آن با توصیه های پزشکی سبب کاربرد فراوان و محبوبیت این محصول شده است.

نحوه اتصال شیرآلات صنعتی برنجی

نصب شیرآلات صنعتی برنجی به شکل دنده ای امکان پذیر است. یعنی به وسیله اتصالات دنده ای در خطوط لوله کشی مورد استفاده قرار می گیرد. جهت نصب این محصول از ابزاری مانند نوار تفلون،تفلون مایع،کنف و… به منظور جلوگیری از نشتی آب در محل رزوه های آن استفاده می کنند.

برند های تولید کننده شیرآلات صنعتی برنجی

شرکت های معروفی با برندهای متنوعی نسبت به تولید شیرآلات صنعتی برنجی با کاربردهای مختلف اقدام می نمایند. به طور مثال؛ شرکت شیرآلات صنعتی برنجی کیز ایران، شیرآلات صنعتی برنجی امین، شیرآلات صنعتی برنجی سامین، شرکت کیتز، برند شیلان، برند سیم ایتالیا و… از جمله معروف ترین و مرغوب ترین برندهای تولید شیرآلات صنعتی برنجی در داخل و خارج می باشد.