خرید لرزه گیر آکاردئونی

 لرزه گیر آکاردئونی، یکی از تجهیزات دینامیکی موجود در خطوط لوله به حساب می آید. خیلی از افراد این محصول را با نام های خاصی همچون مهار کننده تغییر طول لوله ها نیز شناسایی می کنند. در هر صورت، اگر شما هم قصد خرید یا استفاده از مدل های مختلف این دستگاه را دارید، باید به یک سری نکات خاص توجه کنید تا با هیچ مشکل خاصی پس از خرید مواجه نشوید.برای خرید هر کدام از انواع لرزه گیر آکاردئونی با مشاورین ما در فدک نو تماس بگیرید.

قیمت لرزه گیر آکاردئونی

قیمت نهایی که شما باید برای خرید و استفاده از مدل های مختلف لرزه گیر آکاردئونی پرداخت کنید، هیچگاه ثابت نمی باشد. مسلما در مقایسه با ده سال گذشته، قیمت نهایی این محصول افزایش چشمگیری داشته است. البته، با توجه به این عوامل، شما با خیال راحت می توانید فعالیت های خود را انجام دهید. اولین عامل مهم، شرکت عرضه کننده ای است که در زمینه عرضه مدل ها و ساختار های مختلف لرزه گیر فعالیت می کند. شما همیشه باید به دنبال استفاده از بهترین ها باشید.

 

انواع لرزه گیر آکاردئونی

همانطور که در قسمت های قبل تر هم گفته شد، در حال حاضر مدل های بسیار زیادی از انواع لرزه گیر در بازار های داخلی ایران موجود است. هر کدام از این مدل ها و ساختار ها، یک سری ویژگی های خاص و منحصر به فرد دارند اگر شما هم قصد خرید یا استفاده از مدل های مختلف این محصول خاص و قوی را دارید، باید به دنبال مدل مناسب انجام فعالیت های مد نظر خود باشید. این مسئله می تواند بر روی نحوه و کیفیت انجام فعالیت های مد نظر شما تاثیرات زیادی داشته باشد. البته، جالب است بدانید که این انواع زیر شاخه های مختلفی هم دارند.

 لرزه گیر آکاردئونی دنده ای ارتعاشات

این محصولات به گونه ای طراحی شده اند که با افزایش دمای سیال لوله فلزی، افزایش دما خواهند داشت. لرزه گیر آکاردئونی می توانند قدرت بالایی داشته باشند و به همین علت هم استفاده از آنها در میان مردم کشور ما نسبتا رایج است.

 لرزه گیر آکاردئونی جوشی ارتعاشات

مدل های جوشی که نسبت به مدل های دنده ای اندازه کوچک تری دارند، در یک سری پروژه های خاص کاربرد خواهند داشت. نحوه اتصال آنها با مدل های دنده ای و فلنج دار هم کمی متفاوت است. برای استفاده از لرزه گیر آکاردئونی جوشی شما باید دانش فنی بالایی داشته باشید تا با هیچ مشکل خاصی مواجه نشوید. ولی در کل اصلی ترین کاربرد های این محصولات یکسان هستند.

 لرزه گیر آکاردئونی فلنج دار ارتعاشات

مدل های فلنج دار، پیچیده ترین ساختار را در میان انواع مختلف لرزه گیر آکاردئونی دارند. این محصولات نحوه نصب پیچیده ای داشته و در صورتی که شما در این زمینه تخصص ندارید، بهتر است که از آنها در پروژه های خود استفاده نکنید. لرزه گیر فلنج دار همراه با یک فلنج در بازار عرضه شده و همین مسئله باعث شده تا در همه پروژه ها کاربرد نداشته باشد.

 لرزه گیر آکاردئونی سفارشی ارتعاشات

برخی از شرکت های تولید کننده فعال در زمینه طراحی و ساخت این محصول قوی و با ارزش، می توانند خدمات خود را به صورت سفارش هم به فروش برسانند. لرزه گیر آکاردئونی سفارش به گونه ای طراحی شده است که مخصوص پروژه مورد نظر شما می باشد.

 

 لرزه گیر آکاردئونی چیست؟

همانطور که در قسمت های قبل تر هم به این مسئله به شدت مهم اشاره شد، مدل ها و ساختار های مختلف لرزه گیر آکاردئونی ابزار های مهمی هستند که می توانند برای جلوگیری از ایجاد ارتعاش و آسیب در خطوط لوله ای کاربرد داشته باشند. این محصولات در دسته بندی ها و رده بندی های مختلفی به فروش رسیده و استفاده از آنها اهمیت زیادی دارد.

لرزه گیر آکاردئونی

استاندارد های لرزه گیر آکاردئونی

یکی از مهم ترین استاندارد هایی که شرکت های تولید کننده در مورد انواع مختلف لرزه گیر آکاردئونی باید به آن توجه داشته باشند، نوع عملکرد است. آنها باید محصولات خود را با مشخصات از پیش تعیین شده طراحی کنند تا مشتریان با هیچ مشکل خاصی مواجه نشوند. همچنین، این محصولات باید برای جلوگیری از ساکشن و Discharge پشت پمپ ها کاربرد داشته باشند. چرا که یکی از مهم ترین کاربرد های این محصولات مربوط به همین مسئله است.

مزایای لرزه گیر آکاردئونی

شاید برای شما هم سوال پیش بیاید که مزایای استفاده از لرزه گیر آکاردئونی چیست؟ در پاسخ به این سوال، ما لیست زیر را برای شما آماده کرده ایم.

  • دارای فلنج برای نصب سریع
  • کنترل لرزش های ایجاد شده در سیستم
  • نصب سریع و فوق العاده آسان
  • دارا بودن مقاومت بالا
  • دارا بودن مقاومت در برابر پوسیدگی
  • توانایی تحمل فشار خیلی زیاد

تست کیفیت لرزه گیر آکاردئونی

در جهت انجام تست های مربوط به کیفیت لرزه گیر آکاردئونی، شرکت های تولید کننده باید خیلی مراقب باشند. آنها طبق قوانین پس از اتمام تولید، باید تست های مورد نظر را انجام داده و مطمئن شوند که محصول تولید شده به خوبی فعالیت های مد نظر افراد را انجام می دهد. در غیر این صورت شرکت های تولید کننده با مشکل مواجه می شوند.

برند لرزه گیر آکاردئونی

برند های تولید کننده زیادی در سراسر ایران در زمینه عرضه و تولید این محصول فعالیت می کنند ولی برای خرید انواع لرزه گیر، بهتر است که شما هم به دنبال خرید از بهترین تولید کنندگان باشید. برند های خاصی همچون آتاما، محصولات با کیفیتی را تولید کرده و به دست مشتریان در هر نقطه از ایران بزرگ می رساند. شما با خیال راحت می توانید از خدمات اصلی این تیم استفاده کنید. 

 

برای خرید لرزه گیر های لاستیکی به صفحه زیر مراجعه کنید:

خرید لرزه گیر لاستیکی مهاردار