خرید شیرآلات صنعتی کنترلی

برای خرید هر کدام از شیرآلات صنعتی کنترلی با مشاورین ما در فدک نو تماس بگیرید.

شیرآلات صنعتی کنترلی

یکی از پرطرفدارترین محصولاتی که در شبکه‌های مختلف با هدف تنظیم و کنترل جریانات مایع سیال و سایر گازها به کار گرفته می‌شود، شیرآلات صنعتی کنترلی می باشند. این محصولات قابلیت این را دارا هستند، تا بدون دخالت انسان محل‌های مورد نظر را به صورت خودکار باز و یا بسته کنند.

با توجه به گوناگونی،محکم بودن و کیفیت محصولات برنجی از جمله شیرآلات صنعتی کنترلی برنجی، استفاده از این محصول بسیار زیاد می باشد و به عنوان پرفروش ترین و پرکاربردترین ابزار اتصالات در موارد مختلف محسوب می شود. یکی از پرکاربرد ترین امکانات و ابزار آلات صنعتی که در اکثر صنایع مورد استفاده قرار می گیرد، شیرآلات صنعتی کنترلی نام دارد. این محصول در حال حاضر به نام نازل‌های کنترلی نیز معروف است

با توجه به اینکه این محصول در موارد گوناگونی مورد استفاده قرار می گیرد و دارای فایده های فوق‌العاده‌ای می باشد، از جمله پرکاربرد ترین اتصالات در صنایع گوناگون شناخته شده است.

نکات خرید شیرآلات صنعتی کنترلی

به طور معمول همگی ما شاهد این می باشیم که اکثر افراد جهت خرید شیرآلات صنعتی کنترلی، بسیاری از موارد مهم در عملکرد صحیح این محصول را مد نظر قرار نمی دهند. همین نکته سبب می شود،تا در خرید محصول مورد نیاز خود موفق نشوند. از جمله مهمترین نکته هایی که در رابطه با خرید شیرآلات صنعتی کنترلی باید مورد توجه قرار دهید؛ کیفیت ساخت محصول می باشد. نکته‌ای که اکثر خریداران در هنگام خرید،به آن توجه نکرده و تنها قیمت محصول را مد نظر قرار می دهند. دقت داشته باشید که خرید شیرآلات صنعتی کنترلی با کیفیت دارای عمر بیشتری خواهند بود.

لذا با خرید محصولات با کیفیت از لحاظ اقتصادی نیز مقرون به صرفه تر خواهید بود. از جمله سایر نکاتی که در هنگام خرید شیرآلات صنعتی کنترلی باید به آن دقت نمایید، این است که پیش از خرید محصول، نیاز خود را مورد توجه قرار دهید. در این هنگام شما میتوانید با مشاوره گرفتن از کسانی که در این مسئله تبحر و تجربه دارند، محصول مورد نیاز خود را انتخاب نموده و گزینه‌ی مناسبی را خرید نمایید.  البته توجه و تحلیل خصوصیات و مشخصات فنی هر کدام از شیرآلات صنعتی کنترلی به شما در انتخاب یک محصول مناسب و فوق العاده یاری می رساند.

لیست قیمت شیرآلات صنعتی کنترلی

عوامل گوناگونی در تعیین قیمت شیرآلات صنعتی کنترلی موثر واقع خواهند شد. در وهله اول، کلیه این شیرآلات دارای گونه‌های متنوعی هستند؛ که هر کدام از آنها خصوصیات و مشخصات منحصر به فرد خود را دارد و کاربرد آنها نیز با یکدیگر متفاوت است.

 یکی دیگر از مهمترین نکاتی که در قیمت این شیرآلات تاثیر می گذارد،نوع و مدل آن است. بنابراین در هنگام خرید این محصول حتماً به نوع و مدل آنها توجه نمایید.

علاوه بر آنچه گفته شد؛ کیفیت مواد اولیه سازنده ی شیرهای کنترلی و میزان مرغوبیت ساخت این محصول، توانسته در تعیین نرخ آنها بسیار موثر واقع شود. یکی دیگر از عواملی که در رابطه با تعیین قیمت شیرهای کنترلی مرتبط است، شرکت‌های سازنده این محصول است که هر یک از آنها سازنده نوع و برند خاصی از این شیرآلات است.

بنابراین یکی از مهمترین نکاتی که در تعیین قیمت این اتصالات موثر است نام برند سازنده آن است. به طوری که هر چه برند سازنده این محصول مشهور تر و معروف تر باشد، نهایتاً در قیمت شیرهای کنترلی تاثیر گذاشته و متقاضیان جهت خرید این محصولات بایستی هزینه بیشتری را پرداخت نمایند.

بنابراین توصیه می شود جهت خرید شیرهای کنترلی، سعی کنید با کسب اطلاعات دقیق و استعلام قیمت از مدل‌های گوناگون این محصول، با توجه به نیاز و هزینه خود بهترین و مناسب ترین گزینه ی پیش روی خود انتخاب نمایید.

سایتهای معتبر اینترنتی این امکان را برای شما فراهم می کنند،تا با کسب آگاهی از جدید ترین و دقیق ترین قیمت شیرآلات صنعتی کنترلی،بتوانید با کیفیت ترین و مقرون به صرفه ترین این محصول را برگزینید و نسبت به خرید اینترنتی آن اقدام کنید.

شیرآلات صنعتی کنترلی

انواع شیرآلات صنعتی کنترلی

شیرآلات صنعتی کنترلی در گونه‌های مختلفی به تولید رسیده و وارد بازار فروش می‌شوند.  در ادامه این مقاله انواع شیرآلات صنعتی کنترلی را نام برده و در رابطه با هر یک به صورت مختصر توضیحاتی را ارائه می‌کنیم.

شیرآلات صنعتی کنترلی زاویه‌ ای:

فعالیت شیرآلات صنعتی کنترلی زاویه‌ای به صورت دستی انجام می شود. به طوری که کنترل و تنظیم جریان سیال به واسطه این محصول به راحتی امکان پذیر است. استفاده از شیرهای کنترلی زاویه‌ای در مواقعی که امکان استفاده از شیرآلات معمولی وجود ندارد،توصیه می‌شود چرا که این محصول در برابر حرارت بسیار بالا، مقاوم بوده و مستحکم است.

شیرآلات صنعتی کنترلی گلوب:

یکی دیگر از انواع شیرآلات صنعتی کنترلی نمونه‌های شیر گلوب معرفی شده است.  مهمترین کاربرد این محصول بیشتر در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی به حساب می آید. علاوه بر آن به منظور عبور سیالات و عبور انواع گازها به کار گیری از این اتصالات یک راهکار مفید است؛چرا که مزایای این محصول در مقایسه با نمونه‌های مشابه آن به نسبت بیشتر است.

شیرآلات صنعتی کنترلی چرخشی:

یکی دیگر از نمونه‌های شیرآلات صنعتی کنترلی، شیر‌های چرخشی هستند که به اسم شیرهای پروانه‌ای نیز معروفند. این محصول دو صفحه دارد که به صورت چرخشی فعالیت می کند و شرایط را برای تنظیم جریان سیالات و انواع گازها برای متقاضیان خود فراهم می نماید.

شیرآلات صنعتی کنترلی دیافراگم:

یکی دیگر از گونه‌های شیرآلات صنعتی کنترلی،شیرهای کنترلی دیافراگمی هستند. این نوع از اتصالات دارای یک سرپوش نیز می شوند. عملکرد این محصول با هدف باز و بسته کردن دریچه انجام می پذیرد.  ممکن است دیافراگم در این شیرآلات به شکل هیدرولیکی یا دستی و یا به صورت الکتریکی باشد.

شیرآلات صنعتی کنترلی سوپاپ‌‌های هوادار:

در شیرآلات صنعتی کنترلی سوپاپ‌های هوادار، از فشار هوا به منظور تولید حرکات خطی یا دایره‌ای شکل به کار گرفته می شود.

 در این نوع از اتصالات شیر به واسطه پیستون یا دیافراگم حمایت خواهد شد. شیرآلات صنعتی کنترلی سوپاپهای هوادار،قابلیت این را دارند که به شکل دریچه‌های دو طرفه، سه طرفه، و چهار طرفه طراحی شده و به تولید برسند.

شیرآلات صنعتی کنترلی شیرهای استوانه‌ای کشویی:

شیرآلات صنعتی کنترلی در نمونه‌های استوانه‌ای کشویی، بیشتر در موتورهای بخار به کار برده می شوند.این مدل از اتصالات شیرآلات،میزان بخار موجود در موتور را کنترل می کنند.  البته به منظور کنترل منتشر نمودن گازهای خروجی نیز شیرهای استوانه‌ای کشویی مورد استفاده قرار می گیرند. عملکرد این محصول به این صورت است که از یک سمت به سمت دیگر می چرخند و با تنظیم سایر ابزار متحرک با هدف کنترل بخار و اگزوز به حرکت در می‌آیند. یکی دیگر از کاربردهای این شیرآلات ،در خودروها با هدف تنظیم و کنترل مقدار بنزین مصرفی در موتور‌های آنها شناسایی شده است.

شیرآلات صنعتی کنترلی دریچه‌های پیستون زاویه ‌ای:

کنترل و تنظیم شیرآلات صنعتی کنترلی دریچه‌های پیستون زاویه‌ای به واسطه‌های محرک پنوماتیک انجام می پذیرد.

 در واقع این مدل از شیرآلات دارای یک محرک پیستون است که جهت تولید و انجام حرکات خطی، با هدف بلند کردن مهره‌ها مورد استفاده قرار می‌گیرند. از این شیرآلات بیشتر در سیستم‌های کاربردی که به سرعت بسیار بالا و درجه حرارت بسیار بالا نیاز دارد استفاده می گردد.

شیرآلات صنعتی کنترلی

کاربرد شیرآلات صنعتی کنترلی

شیرآلات صنعتی کنترلی اغلب در صنایع نفت و گاز و پتروشیمی، با هدف تنظیم و کنترل موقعیت عملیاتی همچون:دما، جریان، فشار و سطح مایع در صنایع گوناگون مورد استفاده قرار می گیرد. هدف از کاربرد شیرآلات صنعتی کنترلی، کنترل نمودن جریان است.

 تولید شیرآلات صنعتی کنترلی در انواع گوناگون،با توجه به کاربردهای آن بسیار سودمند واقع شده است.  اکثر این محصولات در صنایع با هدف قطع و وصل، تنظیم و کنترل جریان سیالات مایع و گاز به کار برده می‌شوند. علاوه بر آن تنظیم این جریانات در مسیر خطوط لوله کشی با استفاده از این شیرآلات امکان پذیر خواهد بود.

برند‌های تولید کننده شیرآلات صنعتی کنترلی

برند‌های تولید کننده شیرآلات صنعتی کنترلی سعی دارند با تولید این اتصالات با کیفیت هر چه بیشتر و قیمت مناسب تر بازار فروش را در دست بگیرند. نمونه‌های داخلی و خارجی این محصول در برندهای متنوع موجود است که با توجه به نوع کاربرد و کیفیت آن دارای قیمت‌های متفاوتی خواهند بود.

مزایای شیرآلات صنعتی کنترلی

از جمله مزایای شیرآلات صنعتی کنترلی این است که امکان کنترل فشار موجود در سازمان‌ها بر صنایع گوناگون وجود دارد.  علاوه بر آن به وسیله این محصول می‌توان میزان فشار یک سیستم را کنترل نموده و از میزان مجازآن عبور نکرد. همچنین با هدف تنظیم و کنترل دما نیز استفاده از شیرآلات صنعتی کنترلی بسیار سودمند واقع شده است. در واقع وجود این اتصالات همچون یک ضامن ایمن برای سیستمهای گوناگون در صنایع محسوب می شود. به طوری که برای انجام فعالیت خود به هیچ گونه منبع انرژی خارجی نیاز ندارند، یعنی خودکفا هستند.

 سخن پایانی

شیرآلات صنعتی کنترلی به عنوان یکی از محصولات و اتصالات صنعتی محسوب می شوند،که در اکثر صنایع گوناگون مثل صنایع نفت و گاز و صنایع پتروشیمی به کار برده می شوند.  این محصولات به عنوان پرکاربردترین نمونه‌های اتصالات در صنایع مختلف به حساب می آیند.

این اتصالات دارای گونه‌های متفاوتی هستند. به طور مثال شیرهای کنترلی زاویه‌ای، شیرهای پروانه ای، شیرهای بلوب و …

پارامترهای مختلفی در قیمت این محصولات تاثیر گذار است.به همین خاطر قبل از خرید آن توصیه می شود اطلاعات دقیق و لازم را در رابطه با نوع کاربرد و نیاز خود، همچنین میزان هزینه و بودجه‌ای که قرار است برای خرید این مسئول صرف کنید، توجه نمایید.