درباره فدک نو
تامین کننده تاسیسات صنعتی ساختمانی

آشنایی بیشتر با فدک نو

بازرگانی فدک نو در سال 1368 به مدیریت سید امیر دانشمند پایه گذاری شده و امروزه با بیش از 30 سال تجربه در امر تهیه و توزیع ملزومات صنایع پتروشیمی، نیروگاهی و کارگاهی همواره از پیشروان تامین فطعات مورد نیاز شرکت ها و سازمان ها در کشور بوده است و با اتکا به سیسات های مورد نیاز در جهت پیشبرد اهداف اقتصادی کشور و نیاز به صنایع ملی ایران گام بر می دارد.
فدک نو با بکارگیری امکانات فراوان و کادر فنی مجرب علاوه بر تامین نیاز های معمول صنایع، در صورت اعلام مشخصات از سوی مصرف کنندگان قادر به تهیه انواع تاسیسات صنعتی و ساختمانی از نوع خارجی و داخلی میباشد.  

بازرگانی فدک نو با برخورداری از مدیران کارآمد و متخصصین متعهد و دلسوز با بیش از 3 دهه فعالیت در عرصه فروش تاسیسات صنعتی و ساختمانی توانسته است به یک جایگاه خاص و ویژه در سطح کشور دست یابد. بدون شک این جایگاه مهم هرگز محقق نمی گردید مگر با نگاه و رویکرد برند به ایجاد یک تعامل سازنده با تمام ذینفعان خود از جمله کارمندان، تامین کنندگان، شبکه فروش و مصرف کننده نهایی که هر یک نقش موثری در این رشد و توسعه داشته اند.

مشتریان فدک نو

بازرگانی فدک نو در طی این 3 دهه افتخار همکاری با برند ها و گروه های مطرح و معروفی را داشته و ثمره این همکاری کسب اعتماد، اعتبار و نیز رضایت مشتریان می‌باشد. 

اهداف فدک نو

هدف ما در فدک نو ارائه بهترین اجناس با ضمانت مناسب ترین قیمت می باشد.  رسالت فدک نو در مرحله اول مشاوره جهت انتخاب مناسب ترین تجهیزات مورد نیاز شما و در مرحله دوم تامین قطعات شما با نازل ترین قیمت می باشد.
500
تعداد پروژه های انجام شده
32
سال های تجربه
30
تعداد پرسنل در فدک نو

پل های ارتباطی با فدک نو

شما میتوانید با تماس با شماره های ذکر شده در سایت از مشاوره رایگان متخصصین فدک نو بهره ببرید.همچنین میتوانید با مراجعه به آدرس فروشگاه به صورت حضوری و یا با مراجعه به صفحه محصول مد نظر خود، به صورت غیرحضوری و آنلاین در هر زمان و مکان محصولات مورد نظر خود را با بهترین قیمت و کیفیت خریداری کنید.